D5FC847M0K3NE-Z
DigiKey Part Number
587-D5FC847M0K3NE-ZTR-ND - Tape & Reel (TR)
587-D5FC847M0K3NE-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
587-D5FC847M0K3NE-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
D5FC847M0K3NE-Z
Description
FILTER SAW 847MHZ 8-SMD
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
847MHz Frequency General Purpose RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.8dB Bandwidth 8-SMD, No Lead
Category
Insertion Loss
1.8dB
Manufacturer
Taiyo Yuden
Applications
General Purpose
Series
Mounting Type
Surface Mount
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
8-SMD, No Lead
Part Status
Active
Height (Max)
0.017" (0.44mm)
Frequency - Center
847MHz
Size / Dimension
0.071" L x 0.055" W (1.80mm x 1.40mm)