VLEUWLJTNF-122.880000
DigiKey Part Number
1664-VLEUWLJTNF-122.880000TR-ND - Tape & Reel (TR)
1664-VLEUWLJTNF-122.880000CT-ND - Cut Tape (CT)
1664-VLEUWLJTNF-122.880000DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
VLEUWLJTNF-122.880000
Description
OSC VCXO 122.88MHZ 3.3V CMOS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
13 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
122.88 MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Absolute Pull Range (APR)
±30ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Current - Supply (Max)
30mA
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
4-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.547" L x 0.358" W (13.90mm x 9.10mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.148" (3.75mm)