TG-A373L-150-150-10.0-0 is Obsolete and no longer manufactured.
t-Global Technology
In Stock: 6
Datasheet
Thermal Pad Yellow 150.00mm x 150.00mm Square
TG-A373L-150-150-10.0-0
DigiKey Part Number
1168-TG-A373L-150-150-10.0-0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A373L-150-150-10.0-0
Description
THERM PAD 150MMX150MM YLW
Customer Reference
Detailed Description
Category
Outline
150.00mm x 150.00mm
Thickness
0.394" (10.00mm)
Thermal Conductivity
1.5W/m-K