510BAA156M250CAGR is available for purchase but is not normally stocked.
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
Siward
In Stock: 200
Siward
In Stock: 200
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
510BAA156M250CAGR
DigiKey Part Number
863-510BAA156M250CAGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
510BAA156M250CAGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
23mA
Supplier Device Package
6-SMD (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA