SIT9501AE-04A1-2510-25.000000E is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
25 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SIT9501AE-04A1-2510-25.000000E
DigiKey Part Number
1473-SIT9501AE-04A1-2510-25.000000ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SIT9501AE-04A1-2510-25.000000E
Description
MEMS OSC XO 25MHZ HCSL
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Current - Supply (Max)
31mA
Supplier Device Package
6-PQFW (2.5x2)
Frequency
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)