SIT9501AE-02P1-1810-25.000000E is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SIT9501AE-02P1-1810-25.000000E
DigiKey Part Number
1473-SIT9501AE-02P1-1810-25.000000ETR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SIT9501AE-02P1-1810-25.000000E
Description
MEMS OSC XO 25MHZ LVDS
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.8V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Current - Supply (Max)
32mA
Supplier Device Package
6-PQFN (2x1.6)
Frequency
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)