SIT9365AI-2B3-33E322.265625
DigiKey Part Number
1473-SIT9365AI-2B3-33E322.265625-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SIT9365AI-2B3-33E322.265625
Description
MEMS OSC XO 322.265625MHZ LVDS
Customer Reference
Detailed Description
322.265625 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)