XUP535156.250000K
DigiKey Part Number
800-XUP535156.250000KTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUP535156.250000KCT-ND - Cut Tape (CT)
800-XUP535156.250000KDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUP535156.250000K
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
115mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)