Image for XUL735312.500000I is not available
XUL735312.500000I
DigiKey Part Number
800-XUL735312.500000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUL735312.500000I
Description
XUL7 APXOXXX
Detailed Description
312.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±50ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
97mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)