XUL735155.520000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
SiTime
In Stock: 0
Datasheet
Shenzhen SCTF Electronics
155.52 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XUL735155.520000I
DigiKey Part Number
800-XUL735155.520000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUL735155.520000I
Description
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
97mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)