XUL728312.500000X
DigiKey Part Number
800-XUL728312.500000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUL728312.500000XCT-ND - Cut Tape (CT)
800-XUL728312.500000XDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XUL728312.500000X
Description
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Detailed Description
312.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
90mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)