XPP736156.250000I
DigiKey Part Number
800-4320-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XPP736156.250000I
Description
0156.250000MHZ 3.3VDC LVPECL 705
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
Category
Output
LVPECL
Mfr
Voltage - Supply
3.3V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Packaging
Strip
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
8-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)