XLL726312.500000I
DigiKey Part Number
800-XLL726312.500000I-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL726312.500000I
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
312.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
44mA
Size / Dimension
0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)