XLL726266.666000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
266.666 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLL726266.666000I
DigiKey Part Number
800-XLL726266.666000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL726266.666000I
Description
XTAL OSC XO 266.6660MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Output
LVDS
Mfr
Voltage - Supply
2.5V
Series
Frequency Stability
±25ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
44mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)