XLL726153.600000I
DigiKey Part Number
800-XLL726153.600000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL726153.600000I
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
153.6 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
34mA
Part Status
Active
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)