XLL726122.880000I
DigiKey Part Number
800-XLL726122.880000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLL726122.880000ICT-ND - Cut Tape (CT)
800-XLL726122.880000IDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL726122.880000I
Description
XTAL OSC XO 122.8800MHZ LVDS SMD
Detailed Description
122.88 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
34mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)