XLL535148.500000I is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Renesas Electronics Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Skyworks Solutions Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
SiTime
148.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLL535148.500000I
DigiKey Part Number
800-XLL535148.500000I-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL535148.500000I
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
100mA
Size / Dimension
0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)