XLL526148.500000X is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
ECS Inc.
SiTime
SiTime
148.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XLL526148.500000X
DigiKey Part Number
800-XLL526148.500000X-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL526148.500000X
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Strip
Current - Supply (Max)
34mA
Size / Dimension
0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)