XLL525212.500000I
DigiKey Part Number
800-XLL525212.500000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLL525212.500000ICT-ND - Cut Tape (CT)
800-XLL525212.500000IDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLL525212.500000I
Description
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
212.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.5V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
44mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)