XLH535004.515480X
DigiKey Part Number
800-XLH535004.515480XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XLH535004.515480X
Description
XTAL OSC XO 4.51548MHZ HCMOS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4.51548 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
32mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)