Image for XAL335156.250000K is not available
XAL335156.250000K
DigiKey Part Number
800-XAL335156.250000KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XAL335156.250000K
Description
XAL335156.250000K
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
100mA
Part Status
Active
Ratings
AEC-Q200
Base Resonator
Mounting Type
Surface Mount
Type
Package / Case
6-SMD, No Lead
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)