RSF-2350.000-100000-1109-TR-NS2
DigiKey Part Number
2151-RSF-2350.000-100000-1109-TR-NS2TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-RSF-2350.000-100000-1109-TR-NS2CT-ND - Cut Tape (CT)
2151-RSF-2350.000-100000-1109-TR-NS2DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Description
FILTER SAW 2.35GHZ 5-SMD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2.35GHz Frequency RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1dB 100MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead
Category
Bandwidth
100MHz
Manufacturer
Raltron Electronics
Insertion Loss
1dB
Series
Mounting Type
Surface Mount
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
5-SMD, No Lead
Part Status
Active
Height (Max)
0.026" (0.65mm)
Frequency - Center
2.35GHz
Size / Dimension
0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)