PA4340.103NLT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Würth Elektronik
In Stock: 5,843
Datasheet
Direct
Eaton - Electronics Division
In Stock: 27,258
Datasheet
Vishay Dale
In Stock: 900
Bourns Inc.
10 µH Shielded Molded Inductor 2.75 A 128mOhm Max Nonstandard