PCV1E121MCL1GS is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 9,953
Datasheet
120 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 35mOhm 3000 Hrs @ 105°C