NX3008NBK,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Panjit International Inc.
N-Channel 30 V 400mA (Tc) 350mW (Ta), 1.14W (Tc) Surface Mount TO-236AB