BZX84J-C33,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 2,899
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Datasheet
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener Diode 33 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F