BZX84J-C18,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,690
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 5,499
Datasheet
onsemi
Diodes Incorporated
In Stock: 1
Rohm Semiconductor
In Stock: 26
Zener Diode 18 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F