BZX84J-C16,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,870
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 3,000
Datasheet
onsemi
Panjit International Inc.
onsemi
In Stock: 43
In Stock: 695
Zener Diode 16 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F