BZX84J-C13,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,698
Datasheet
Similar
Rohm Semiconductor
In Stock: 1,495
Datasheet
Zener Diode 13 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F