BZX84J-B36,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 2,710
Datasheet
Similar
In Stock: 8,000
Datasheet
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
In Stock: 96
Rohm Semiconductor
Zener Diode 36 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F