BZX84J-B18,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 9,690
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 5,499
Datasheet
Diodes Incorporated
In Stock: 828
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
In Stock: 488
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
In Stock: 26
Zener Diode 18 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F