BZX84-C7V5,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
In Stock: 669
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Zener Diode 7.5 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB