BZX84-C39,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 1,769
Datasheet
Direct
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
In Stock: 89
Diotec Semiconductor
Texas Instruments
Diodes Incorporated
onsemi
Zener Diode 39 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB