BZX84-C2V4,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 769
Datasheet
In Stock: 0
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
MCC (Micro Commercial Components)
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Zener Diode 2.4 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB