BZX84-C20,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 5,352
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 1,218
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 891
Comchip Technology
onsemi
In Stock: 991
Zener Diode 20 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB