BZX84-B4V3,235 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 14,606
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
Zener Diode 4.3 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB