BZX84-B3V9,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
onsemi
Zener Diode 3.9 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB