BZX84-B33,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Parametric Equivalent
Diodes Incorporated
Zener Diode 33 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB