BZX84-B18,215 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 2,301
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
MCC (Micro Commercial Components)
Panjit International Inc.
onsemi
Zener Diode 18 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB