BZX84-B16,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 2,747
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 1,636
Datasheet
MCC (Micro Commercial Components)
onsemi
onsemi
Zener Diode 16 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB