BZX84-B11,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 2,880
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 2,175
Datasheet
Zener Diode 11 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB