BZX84-A9V1,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 2,136
Datasheet
Diodes Incorporated
onsemi
Diodes Incorporated
Zener Diode 9.1 V 250 mW ±1% Surface Mount TO-236AB