BZX84-A5V6,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 1,964
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
In Stock: 75
onsemi
Zener Diode 5.6 V 250 mW ±1% Surface Mount TO-236AB