BZX84-A2V4,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 0
Datasheet
Diodes Incorporated
onsemi
In Stock: 769
onsemi
Zener Diode 2.4 V 250 mW ±1% Surface Mount TO-236AB