BZX585-C9V1,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 2,525
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Comchip Technology
Comchip Technology
Zener Diode 9.1 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-523