BZX585-C3V9,135 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 6,019
Datasheet
onsemi
Zener Diode 3.9 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-523