BZX585-B2V4,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 28,374
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 12,359
Datasheet
Taiwan Semiconductor Corporation
onsemi
onsemi
In Stock: 677
In Stock: 830
Zener Diode 2.4 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523