BZX585-B18,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 828
Datasheet
Similar
MCC (Micro Commercial Components)
In Stock: 1,703
Datasheet
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 23,940
Comchip Technology
Diodes Incorporated
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
onsemi
In Stock: 488
Zener Diode 18 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-523