BZX384-C8V2,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 4
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 13,565
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 8,262
Comchip Technology
Comchip Technology
Rohm Semiconductor
onsemi
In Stock: 235
Zener Diode 8.2 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323