BZX384-C5V6,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 10,000
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 1,594
Datasheet
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 5.6 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323